Learn Arduino with us!

      Brak komentarzy do Learn Arduino with us!

Learnduino to projekt kilku zagorzałych zwolenników Arduino. Stworzony  został dla osób, które nie są do końca przekonane, że Arduino może uczyć, bawić i sprawiać sporo satysfakcji.

Na stronie będziemy publikować nasze projekty, które będą w większości tworzone na platformie Arduino. Znajdziecie tu również, publikacje, artykuły, zdjęcia, opisy filmy oraz kursy, które będzie dla Was przygotowywał nasz zespół. Pod każdą opublikowaną wiadomością będziecie mogli pozostawić swój komentarz, zadać pytanie bądź wyrazić swoją opinię (komentarze negatywne nie będą usuwane, będą nas motywować by stać się jeszcze lepszą platformą informacyjno – szkoleniową). Dołożymy wszelkich starań by aktualizacje na naszym portalu miały miejsce jak najczęściej, a treści były dobierane wg waszych upodobań. Aby temu sprostać proszę Was o sugestie, pytania oraz o wypełnianie ankiet jakie się będą u nas pojawiać.  Pomoże nam to dopasować treść wedle waszych życzeń. W każdej chwili możecie się kontaktować z naszym zespołem droga mailową bądź poprzez forum, które uruchomiliśmy dla Was. Jest to miejsce, w którym możecie brać czynny udział w projektach, jakie aktualnie tworzymy. Na stronie będzie znajdował się odnośnik do FAQ, znajdziecie tam najczęściej zadawane pytania, dział ten będzie rozbudowywany wraz ze wzrostem zainteresowania, znajdziecie tam podstawowe informacje o płytkach Arduino, czujnikach, będziemy zamieszczać tam również noty producentów różnych układów i podzespołów. Dla najaktywniejszych użytkowników naszego portalu przewidujemy dość interesujące nagrody w postaci sensorów, podzespołów elektronicznych. Dołożymy wszelkich starań aby na naszej stronie znalazła się wyszukiwarka projektów, w której po wybraniu głównych sensorów i podzespołów jakie posiadasz, zaproponuje Ci projekty jakie przy naszej pomocy będziesz mógł samodzielnie zbudować. Jeśli uważasz, że masz czas i chciałbyś się przyłączyć do naszego zespołu i z nami tworzyć portal nie zwlekaj skontaktuj się z nami. Aktualnie poszukujemy grafika, view voderów, programistów Arduino, elektroników i nie tylko.

Nasz serwis jest podzielony na dwie części jedna przeznaczona dla początkujących zwolenników Arduino, a druga dla bardziej zaawansowanych użytkowników niebieskiej płytki ze znaczkiem nieskończoności, dzięki temu każdy niezależnie od wiedzy jaką posiada znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół LEARNDUINO.PL