O nas


LearnDuino, projekt kilku zagorzałych zwolenników Arduino, stworzony dla osób, które nie są do końca przekonani, że Arduino może uczyć, bawić i dawać dużo zadowolenia z siebie. Na stronie będziemy publikować, nasze projekty, które będą w większości tworzone na platformie Arduino, znajdziecie tu również, publikacje, artykuły, zdjęcia, opisy, filmy oraz kursy, które będzie dla Was przygotowywał nasz Team. Pod każdą opublikowaną wiadomością będziecie mogli pozostawić swój komentarz, zadać pytanie bądź wyrazić swoją opinię (komentarze negatywne nie będą usuwane, będą nas motywować by stać się lepszą platformom informacyjno – szkoleniową).

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań by aktualizacje na naszym portalu były jak najczęstsze, a treści były dobierane wg waszych upodobań. Aby temu podołać proszę Was o sugestie, pytania oraz o wypełnianie ankiet jakie się będą u nas pojawiać – pomoże nam to dopasować treść do waszych upodobań. W każdej chwili możecie się kontaktować z naszym teamem, drogą mailową bądź poprzez forum, które uruchomiliśmy dla Was. Możecie również brać czynny udział w projektach, jakie aktualnie tworzymy. Na stronie będą się znajdował odnośnik do FAQ, znajdziecie tam najczęściej zadawane pytania, dział ten będzie rozbudowywany, znajdziecie tam podstawowe informacje o płytkach Arduino, czujnikach, będziemy zamieszczać tam również noty układów i podzespołów.
Dla najaktywniejszych użytkowników naszego portalu przewidujemy dość interesujące nagrody w postaci sensorów, podzespołów elektronicznych i innych. Dołożymy wszelkich starań aby na naszej stronie znalazła się wyszukiwarka projektów, w której po wybraniu głównych sensorów i podzespołów jakie posiadasz, zaproponuje Ci projekty jakie przy naszej pomocy będziesz mógł samodzielnie zbudować.
Jeśli uważasz, że masz czas i chciałbyś się przyłączyć do naszego Teamu i z nami tworzyć portal nie zwlekaj skontaktuj się z nami. Aktualnie poszukujemy grafika, View Coderów, programistów Arduino, elektroników i nie tylko.
Pozdrawiam TEAM LEARNDUINO.PL

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *